З якої тканини вибрати постіль?

  • 06 червня 2016 18:42:19
  • Отзывы :0
  • Переглядів: 2322
  • 0

Тканина — це  перпендикулярно переплетені поперечні та поздовжні нитки. В залежності від того, як саме вони переплітаються, якої вони товщини та яка щільність - утворюються різні їх види. Відштовхуючись від цих показників, спробуємо пояснити різницю між сатином, попліном, ранфорсом, бязью.


Бязь — це повністю натуральна тканина. Полотняне плетіння називається “хрест-навхрес”. Щільність — 125 нит/см2. Цього достатньо для близько 200 режимів прання. Поверхня однакова з обох сторін, рівна, матова. Широко використовується для пошиття постільної білизни, адже має доступну ціну, екологічна, безпечна, гігієнічна та легка в догляді.  


Ранфорс — (100% бавовна). Просте полотняне переплетіння, з тонкою сильно скрученою ниткою, тому фактура гладка з легким матовим блиском. Особливістю та перевагою цього виду тканини є її практичність та міцність (щільність 145 нит/см2). Інколи, ранфорс називають покращеною бязью.


Поплін — це також 100% натуральна тканина. Нитки, при виготовленні, використовуються  різної товщини і дуже кручені, що дає можливість розгледіти майже непомітний рубчик. Це і є особливістю даної тканини, адже робить її незвичайно м'якою, ніжною та забезпечує дійсно комфортний сон. Рельєфне волокно в поєднанні з поперечним плетінням дає можливість довго тримати форму. Щільність – 130 нит/см2. На вигляд поплін має оксамитово матову поверхню.


Сатин — це 100% натуральна тканина з щільністю 130 нит/см2. Міцна, шовковиста з глянцевим блиском за рахунок крученої бавовняної нитки, яка має подвійне плетіння. На відміну від бязі, сатин — це одностороння тканина. Високого рівня якості, еталон краси, так як має низький коефіцієнт тертя — гарно ковзає (чим подібна до шовку). Постіль із сатину гарно вбирає вологу, що дає змогу влітку шкірі дихати, а взимку — не виникає парникового ефекту, що забезпечує хороший відпочинок.


Страйп-сатин — натуральна тканина з жакардовим плетінням ниток (сатинове плетіння по косій). Малюнок розташований у вигляді смужок, а це додає благородства й вишуканості. Постіль з страйп-сатину гладка, м'яка, з глянцевим блиском (притаманним сатиновому плетінню). Крім  елегантного зовнішнього вигляду, ця тканина має всі переваги натуральних: міцність та зносостійкість (адже щільність 140 нит/см2), гіпоалергенність, не скачується, не линяє, не вигорає. Витримує близько 300 режимів прання.


В нашому магазині представлені комплекти постільної білизни і з напівнатуральних тканин (40% - синтетики, 60% -  бавовни) поліестр та полісатин. Відмінність між ними, так як і в натуральних, у плетінні та щільності. В полісатині “сатинове”, а в виробах з поліестру — звичайне. Щільність нижча ніж в комплектах з бавовни (100 нит/см2). Перевагою постілі з  напівнатуральних тканин є їх доступна ціна.


Отже, з якої тканини придбати постільну білизну — вибір за Вами. Звертайте увагу на

тип тканин (натуральна чи з додаванням синтетичного волокна);

плетіння, адже від цього показника залежить вигляд комплекту : наявність блиску (глянцевого чи матового) м'якість, ніжність;

щільність, чим вища, тим зносостійкіша та міцніша буде Ваша постільна білизна.

   Для того, щоб вибраний Вами комплект постілі прослужив довше, зберігаючи колір, форму та малюнок, звертайте увагу на поради виробника, щодо догляду, які зазначені на упаковці товару.

   Солодких снів!

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишав відгук.