Вибираємо ковдру з синтетичним наповнювачем

  • 19 травня 2016 17:03:32
  • Отзывы :2
  • Переглядів: 1806
  • 5 Вибираємо ковдру з синтетичним наповнювачем

З чого взагалі розпочати свій вибір? Ну, звичайно, з розміру потрібної Вам ковдри. Як і комплекти постільної білизни вони бувають:


Полуторні (150*200; 150*210);

 Двоспальні (180*200; 180*210);

 Євро (200*210)


Далі бажано вирішити для себе,  який наповнювач Вас влаштує: натуральний (вовна, бавовна, верблюжа шерсть, перо, пух)  чи синтетичний.


Бажаєте придбати теплу,  легку  ковдру з мінімальними затратами часу на догляд за нею? Щоб не викликала алергії та була за доступною ціною?  Тоді Вам потрібна ковдра з синтетичним наповнювачем! В наш час вони дуже популярні, так як практично не поступаються ковдрам з вовни чи пера, а де в чому навіть мають переваги.


В нашому магазині представлені такі синтетичні наповнювачі: синтепон, силікон, холофайбер, «лебединий пух».  В них дуже багато схожих характеристик, а саме:  вони теплі, легкі, не викликають алергії,  не поглинають посторонні запахи, в них не заводяться пилові кліщі, практичні, довговічні, можна використовувати в умовах високої вологості. Проте  є й певні відмінності.


Синтепон – це  необ’ємне волокно.  На вигляд – це полотно однакової товщини , яке, з часом,  може трохи втратити форму.


Силікон – покращений, оброблений силіконом синтепон. Відмінністю цього наповнювача є те, що він не дає усадку та  швидко відновлює форму після прання.


Холофайбер – це більш сучасний та удосконалений синтетичний матеріал. Завдяки волокнам-пружинкам, з яких складається неткане полотно, має безліч переваг: висока пружність, що дає змогу ідеально тримати форму, безпечний, антистатичний, м'який, еластичний, а також гарно пропускає повітря. 


«Лебединий пух» - синтетичний наповнювач з дуже тонкого мікроволокна, яке  скручують в спіралі та обробляють  силіконом. По своїм функціям нічим не відрізняються від наповнювача з натурального лебединого пуху, проте має переваги синтетичного волокна. Пружний, швидко відновлює форму, вільно циркулює повітря, ідеально поглинає вологу.


Як доглядати ковдру з синтетичним наповнювачем?


Загальні рекомендації:


1. Звернути ковдру в рулон та помістити в пральну машинку 

2. Дотримуватись температури води 30-40 градусів

3. Не зайвими будуть тенісні кульки

4. Просушувати, періодично перевертати


ОБОВ’ЯЗКОВО дотримуватися позначок на етикетці виробу!!! 


Отже, сучасні синтетичні наповнювачі для ковдр практично не поступаються натуральним, а деякі, навіть, мають ще більше переваг. Головне, при виборі, визначитися з розміром та наповнювачем.


Бажано, щоб ковдри були прошиті, а чохол - з натуральних тканин. І, звичайно,  вибирати ковдру по сезону. 


Солодких  снів! 
 
Метки: статті
Залишити відгук  ↓
 
2 відгуків
0 відповідей
2 оцінок
100% 2 позитивних
10  
Корисність відгуків
0 голосів
0