Вибір подушки та догляд за нею

  • 23 травня 2016 20:13:44
  • Отзывы :2
  • Переглядів: 1702
  • 5 Вибір подушки та догляд за нею

Подушки бувають декоративні, дитячі та для дорослих. З натуральним та синтетичним наповнювачем.

В нашому магазині  Ви знайдете декоративні подушки (розмір 50*50), подушки для дітей (в комплекті з дитячою ковдрою) і, звичайно, подушки для дорослих. Останні представлені в трьох розмірах: 50*70 (так звана євро подушка), 70*70, 60*60. Більшість подушок мають синтетичний наповнювач холофайбер, а чохол зшито з тіку.

Холофайбер – це сучасний синтетичний матеріал. Якщо його роздивлятися, то Ви побачите  волокна-пружинки, з яких складається неткане полотно. Даний наповнювач має безліч переваг: висока пружність, що дає змогу ідеально тримати форму, безпечний, антистатичний, м'який, еластичний, а також гарно пропускає повітря.

«Лебединий пух» - теж синтетичний наповнювач з дуже тонкого мікроволокна, яке скручують в спіралі та обробляють силіконом. По своїм функціям нічим не відрізняються від наповнювача з натурального лебединого пуху, проте, має переваги синтетичного волокна. Пружний, швидко відновлює форму, вільно циркулює повітря, ідеально поглинає вологу.

Чохли виготовлені з тіку або бязі. Обидва матеріали натуральні, а значить гарно пропускають повітря та поглинають вологу, екологічні та практичні, проте, ми Вам радимо вибирати подушки в яких напірник виготовлено з тіку, адже це ідеальний матеріал для пошиття чохлів. Він щільний, міцний, зносостійкий.

Всі ми звикли до подушок наповнювачем яких є пух+перо, адже вони зручні, в міру м'які і, нарешті, натуральні. Проте, є декілька “мінусів” у використанні натуральних наповнювачів (не можна спати на такій подушці алергікам, пилові кліщі обожнюють натуральне середовище та й доглядати за ними в домашніх умовах складно). А от догляд за подушками з синтетичним наповнювачем не потребує над зусиль. Адже прати їх можна в пральній машинці при температурі 30-40 градусів. Просушувати в приміщенні, яке гарно провітрюється, періодично збиваючи. Це основні вимоги щодо догляду, але не слід забувати читати інструкцію від виробника на етикетці виробу, так як там можуть бути певні поправки чи уточнення.

Солодких снів! 
 
Метки: статті
Залишити відгук  ↓
 
2 відгуків
0 відповідей
2 оцінок
100% 2 позитивних
10  
Корисність відгуків
0 голосів
0