Розміри постільної білизни

  • 21 грудня 2016 11:53:24
  • Отзывы :0
  • Переглядів: 1440
  • 0

Вибираючи постільну білизну обов'язково потрібно спиратися на один з його параметрів - розмір. На нього впливають параметри матраца, довжина і ширина ковдри і подушок. Нині відомо близько декількох десятків стандартних параметрів постільних комплектів і варіацій їх комплектації. Серед найбільш поширених в Україні, є: типовий набір комплекту, в яких входять простирадло, підодіяльник і дві наволочки (винятком є ​​лише сімейна постільна білизна, в складі якої два підодіяльника).

Піддалися стандартам і розміри наволочок. Тому загальне визначення типорозміру постільної білизни грунтується лише на параметрах простирадла і підодіяльника. Придбати найбільш відповідний комплект постільної білизни можна абсолютно з будь-якого матеріалу виготовлення і найрізноманітніших розмірів. Існують найбільш поширені в нашій країні типи комплектів і тому ми пропонуємо детальніше розібратися в їх головних особливостях.

Особливості розмірів постільної білизни в Україні

Полуторну постільну білизну, деякі не до кінця обізнані люди, через незнання називають односпальною. Але ж односпальні комплекти мають зовсім інші, відмінні розміри. До того ж, до такого комплекту входить лише одна наволочка. Нині вони і зовсім зняті з виробництва, а тому полуторні набори знайшли ще більшу популярність. Королівські двоспальні комплекти білизни часто виготовляються з дотриманням всіх основних параметрів стандартних двоспальних ліжок. Вони дозволяють комфортно відпочивати двом дорослим людям. На сьогоднішній день це найбільш популярний розмір всіх постільних речей, а тому для його виготовлення використовують всілякі високоякісні матеріали.

Придбати комплект постільної білизни будь-яких розмірів

Найбільш популярнім матеріалом для виготовлення постільної білизни різних розмірів є бязь, яка є бавовняною щільною тканиною. Набір такої звичної білизни євро відрізняється від вищерозглянутого розмірами простирадла і підодіяльника. А поширені сімейні набори можуть мати як простирадло і підодіяльник двоспального розміру, так і євро. Відмінністю є те, що в їх склад входить цілих два підодіяльника, хоч і коштує така чудова постільна білизна досить дешево. Вона підходить людям, які сплять разом, але потребують наявності достатнього особистого простору.

А обзавестися набором постільної білизни в інтернет-магазині, який ви відвідали, можна будь-якого розміру за демократичну ціну. Тому, якщо вас зацікавили розміри постільної білизни, ми просимо вас переглянути наш величезний асортимент цього виду товарів.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишав відгук.