Рекомендуємо сатин

 • 27 квітня 2017 11:16:31
 • Отзывы :0
 • Переглядів: 1418
 • 0

Чому саме сатин?  В чому різниця? Що вибрати: Сатин-твіл, Сатин люкс, Сатин Делюкс, VIP сатин?

Постільна білизна з сатину, представлена в інтернет-магазині Tekstyl, виготовлена зі 100% бавовни. Українські виробники Viluta,Tag, KrisPol та інші пропонують дешевший варіант постільної білизни з сатину, але, при цьому, використовують тканину в складі якої тільки 100% бавовна. Комплекти з сатину та сатину твіл зарекомендували себе досить добре на ринку постільної білизни. Мають меншу вартість, так як використовуються тканини меншої щільності та з бавовни різної якості. 

Турецькі виробники Arya, TAC, Le Vele шиють постільні комплекти як із дорожчого різновиду бавовни, так і з дешевшого, тому мають і різну вартість сатинових комплектів.

А такі виробники, як Marie Claire, Valeron, Karaca Home, Buldans та інші використовують для пошиву комплектів постілі тканини преміум класу, з високоякісної бавовни, яка вирізняється своєю екологічністю та індивідуальним підходом. Адже елітні сорти збирають лише вручну, що забезпечує, чистоту та якість. З такого натурального волокна виготовляють ніжну, гладеньку, дуже приємну на дотик, з легким блиском тканину з сатиновим переплетенням ниток класу Люкс, Делюкс та VIP сатин.

Отже, сатинові комплекти виготовляють зі 100% бавовни. На її вартість та якість найбільше впливають такі показники:

 • товщина нитки
 • сорт бавовни
 • щільність
 • виробник.

Наш магазин зібрав в цій статті найважливіші переваги комплектів постілі з сатину:

 1. Натуральність - виготовляється з бавовни, без додавання синтетичного волокна.
 2. Гіпоалергенність - не викликає алергічних реакцій, дозволяє шкірі дихати.
 3. Довгий термін служби - щільність та переплетення ниток забезпечує до 300 циклів прань, а це означає, що сатинові комплекти прослужать вам близько 5 років, при умові дотримання порад виробника зазначених на етикетці.
 4. Не кашлатится - кручена нитка при виготовлені плетіння не дозволяє тканині деформувати волокна. Тому вигляд у комплектів довгий час буде радувати.
 5. Яскраві принти. В наш час дуже багато екологічних барвників, які надають яскравих відтінків принтам. При цьому не викликають алергії та не линяють після прання. Знову ж таки при дотриманні режимів зазначених на етикетках виробника.
 6. Легкий блиск, притаманний постільній білизні з цієї тканини, утворюється завдяки подвійному переплетенню ниток, одна з яких тонка та скручена.


Постіль з сатину в нашому магазині зможе підібрати кожен. Дешевшу, але якісну від українських виробників. Елітну, дорожчу - від Турецьких. 

Ми рекомендуємо сатин, тому що це якість, натуральність, привабливість, ніжність.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишав відгук.