Підбираємо постільну білизну під інтер'єр спальні

  • 23 листопада 2016 15:01:55
  • Отзывы :0
  • Переглядів: 1554
  • 0

Постільна білизна вважається найголовнішою складовою не тільки інтер'єру спальні, але й затишної атмосфери у всьому приміщенні. Вишуканий текстиль з сатину, бавовни, атласу та інших матеріалів сприяє не тільки естетичному оформленню спального місця, а й налаштовує на позитивний лад. Адже немає нічого важливішого, ніж міцний і здоровий сон. Саме тому сучасна fashion-індустрія радить віддавати перевагу такій постільній білизні, яке гармоніює з іншими деталями інтер'єру спальні, наприклад, гардинами і килимами.

Постільна білизна здатна кардинальним чином видозмінити інтер'єр всієї кімнати. На сьогоднішній день простирадла, наматрацники та подушки грають провідну роль в облаштуванні спальні. Випускаються вони в різноманітних стилях, безліч виробників йдуть в ногу з часом, регулярно оновлюючи свої колекції. Знамениті дизайнери, поряд з одягом і парфумами, створюють чудові «наряди» для подушок і пледів, вартість яких інколи доходить до декількох тисяч доларів.

В даний час можна придбати різноманітну білизну: і ту, яка забезпечить вам повноцінний відпочинок, і ту, яка стане справжньою окрасою вашого інтер'єру. Над розробкою нових варіацій постільної білизни, відповідної актуальним модним трендам, працює величезна кількість майстерних художників. Так, можна виділити в цьому такі напрямки:

  1. Геометрія. Абстрактний малюнок постільної білизни користується чималим попитом у сучасних споживачів. Сюди входять всілякі смужки, квадрати, кола, зиґзаґи і трикутники різних відтінків.
  2. Східні мотиви. Тут відображаються національні ідеї у вигляді красивих орнаментів, зображень і навіть особливостей східної архітектури, які, наприклад, представлені в японських постільних комплектах.
  3. Флористична і тваринна тематика. Це найрізноманітніші рослинні візерунки, зображення домашніх і диких тварин. Словом - все, що стосується світу флори і фауни.

Малюнок на постільній білизні - важливий нюанс, на який слід звертати особливу увагу. Вироби в дрібний малюнок візуально збільшують площу приміщення спальні. Великі деталі малюнка здаються опуклими, і завдяки цьому навіть простора кімната може візуально зменшитися. Крім того, малюнок слід підбирати в залежності від загального інтер'єру спальні.

Наприклад, для кімнати, виконаної в класичному стилі, ідеально підходить білизна пастельних тонів, прикрашена мереживними і вишитими елементами. Для покоїв в стилі ренесанс можна придбати білизну з флористичними мотивами. Білизна для спальні в мінімалістичному стилі, як правило, виконана з щільної бавовни і має лаконічний, стриманий дизайн.

Щоб ваша спальня виглядала модно і красиво, зовсім необов'язково купувати постільну білизну готовими наборами. Проявивши свою фантазію і постеливши, наприклад, кавового кольору простирадло, надівши рожеві наволочки та підодіяльник, і кинувши на ліжко кілька помаранчевих подушок - інтер'єр спальної кімнати придбає надзвичайну атмосферу.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишав відгук.