Особливості постільної білизни з жаккарда

 • 31 жовтня 2016 10:53:47
 • Отзывы :0
 • Переглядів: 1506
 • 0

Ще кілька десятків років тому на українських прилавках дуже рідко можна було знайти постільну білизну, виконану з барвистих та завезених із-за кордону тканин. Тут продавалися переважно вироби з сатину й бязі, виготовлених безпосередньо в Україні. Сучасні варіації постільної білизни дають можливість покупцеві підібрати високоякісний комплект зі всіляких матеріалів і найрізноманітніших забарвлень. На сьогоднішній день український ринок по-справжньому рясніє величезною різноманітністю постільних речей на будь-який смак та бюджет.

Ні для кого не секрет, що якість вашого сну впливає на активність та настрій протягом усього дня. Саме тому важливе значення має постільна білизна, на якій ви спите. В даний час особливе місце серед усього асортименту постільної білизни займають саме вироби з жаккарда.

Жаккард являє собою особливий матеріал, який створюється за допомогою переплетення ниток на спеціальному верстатному обладнанні.

В результаті виходить вишуканий візерунок, який може бути як однотонним, так і різнобарвним.

Жаккард - це унікальний матеріал, який вважається справжнім шедевром ткацької майстерності. Йому характерний досить крупний рельєфний малюнок, нитки якого витончено переплітаються одна з одною. Візерунок вплітається в процесі створення самої тканини, а тому виготовляти жаккард - це досить дорога і трудомістка задача. Постільні приналежності, виконані з жаккарда, можуть похвалитися своєю надійністю і, в той же час, легкістю та м'якістю. Такі вироби не втрачають згодом свого первісного вигляду, навіть після багаторазового прання. Недарма жакардові постільні набори багато хто вважає преміальною білизною.

Якщо раніше для виготовлення жаккарда застосовувалися виключно натуральні складові, то на сьогоднішній день широке застосування знайшли і синтетичні волокна. Жакардова білизна за своїм складом буває:

 • натуральною - виготовляється тільки з природних волокон, переважно бавовняних;
 • змішаною - до складу, окрім бавовни, додаються неткані волокна;
 • синтетичною - плетіння здійснюється на базі волокон, що одержуються з полімерних матеріалів.

Фарбують жакардову білизну різними способами: попередньо, тобто перед переплетенням, готову тканину, а також наносять малюнок за допомогою термодруку.

Спальна білизна з жаккарда має вагомі переваги, серед яких необхідно виділити такі:

 1. за рахунок своєї унікальної щільності вона вбирає в себе зайву вологу і не електризується;
 2. має доволі вишуканий дизайн завдяки особливому сплетінню ниток;
 3. відмінно регулює температуру тіла людини і добре чинить опір високим температурам;
 4. зберігає свій первісний вигляд і всю користь протягом тривалого терміну.

Сьогодні жакардова спальна білизна вважається одним з найдорожчих і в той же час благородних постільних речей. Більш того, цей матеріал нерідко використовується для оббивки меблів, обтягування матраців і навіть пошиття усіляких нарядів.
 

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишав відгук.