Яку постільну білизну обирають знаменитості

  • 16 травня 2017 12:30:24
  • Отзывы :0
  • Переглядів: 633
  • 0

Нам завжди було цікаво дізнатися про найінтимніші факти про знаменитостей. Особисте життя «зіркових» людей представлено як на долоні. А от більш конкретні факти цікавлять шанувальників ще більше. Одним з інтимних факторів стає постільна білизна. Яка подобається селебрітіс? На що звертають увагу знаменитості, коли обирають її для себе? Стаття пропонує цікаві факти про найвідоміших людей.

Текстильні переваги «зірок»

Нещодавно серед знаменитостей ввійшло у моду фотографування власного приміщення. Так фанати можуть зайти у гості до своїх найулюбленіших зірок. На додаток, можна трохи дізнатися і про смакові пристрасті селебрітіс. Нас цікавить постільна білизна.

Відома своєю роллю у іменитому серіалі Сара Джесіка Паркер обирає білосніжну білизну. Причому, їй подобається не лише білосніжний текстиль, уся спальна кімната знаменитості оформлена лише у білому кольорі. Такий же смак у відомого американського модельера Ральфа Лорена. Хоча існує одна відмінність, він додатково прикрашає своє ліжко білими повітряними фіранками.

Єва Мендес обирає романтичний стиль для своєї спальної кімнати. Їй імпонує постільна білизна пастельних відтінків. Мережева на її постілі зроблені виключно ручним способом. На додаток вона полюбляє різноманітні орнаменти на постілі, з романтичним та ніжним настроєм. Бейонсе обирає яскравий настрій у своїй спальні. Постільна білизна насичених відтінків допомагає цьому. Цим знаменитість підкреслює свою гламурність.

Кайлі Міноуг постійно витрачає великі кошти на покупки своїх постільного приладдя. Адже знаменитість хоче спати лише на самому дорогому текстилі. Відома співачка так захопилась напрямком, що одного дня вирішила самостійно виготовляти білизну найкращої якості. Так, постільні комплекти від Кайлі Міноуг користуються широким попитом.

А от відомі чоловіки обирають постільну білизну переважно з сатину. Так, відомий актор Том Круз для своєї спальні купує лише постіль насиченого чорного відтінку зі 100 % сатину. А не менш відомий селебрітіс Леонардо Ді Капріо обирає постіль виключно червоного кольору.

Постільна білизна від знаменитостей

Відомі співаки, актори та діячі багато разів приходили до ідеї виготовлення постільної білизни самостійно, створюючи свої бренди. Це шикарні комплекти, виготовлені з якісних натуральних матеріалів. Так, відомий на весь світ бренд Frette пропонує свої товари для англійського королівства та самих дорогих готелів світу. Марка Bellino Fine Linens виготовляє постільну білизну з довговолокнистої єгипетської бавовни. Унікальна технологія забарвлення бавовни пропонує широкий спектр відтінків.

Знаменитості не полюбляють економити на собі, обирають лише якісні товари для відпочинку. Найякісніший шовк, бавовна, виконана з кращої сировини, сатин найрізноманітніших відтінків – усе це вибір відомих людей, які піклуються про свій сон.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишав відгук.