Якісна постільна білизна - основа здорового сну малюка

  • 27 квітня 2017 11:16:31
  • Отзывы :1
  • Переглядів: 1136
  • 5 Якісна постільна білизна - основа здорового сну малюка

Дитяча постільна білизна безпосередньо впливає на здоров'я та розвиток малюка, оскільки з народження більшу частину часу він знаходиться в ліжечку, що застелене їм. І саме якість та міцність впливає на самопочуття і настрій дитини. Головне, що дбайливі батьки повинні врахувати, вибираючи комплект постільної білизни для свого чада, - це матеріал. У неї не повинно міститися синтетики, щоб уникнути алергічний реакцій у новонародженого. Більш того, вона повинна бути повітропроникною й гігроскопічною.

Найкраще віддавати перевагу постільній білизні, виконаній з натуральних тканин: бязевої, сатинової, жаккардової, бавовняної, ситцевої. Високоякісна постільна білизна забезпечить спокійний і міцний сон маленької людини. Натуральні тканини не викличуть алергії у дитини і забезпечать їй максимальний комфорт під час сну. Вона не буде потіти, перегріватися, а стане краще спати та менше вередувати.

Окрім цього, існують деякі основні рекомендації щодо вибору постільної білизни для маленьких дітей, які слід завжди мати на увазі.

  1. Норми безпеки матеріалів. Білизна, з якою дитина перебуває в постійному контакті (наволочка, простирадло, наматрацник, підодіяльник) має відповідати екологічним нормам безпеки. Якщо на бирці виробника є інформація, що тканина відповідає ДСТУ, в такому випадку можна впевнено купувати такий комплект. Якщо ж є вказівка на ТУ виробника, гарантувати безпеку цього комплекту практично неможливо. Але, як правило, білизна, виконана з виключно натуральних матеріалів, не представляє ніякої шкоди для малюка.
  2. Допоміжні вироби. Ліжечко - це не просто місце для сну дитини, це для неї маленький світ, де вона проводить там більшу частку свого часу. Беручи це до уваги, сучасні текстильні фабрики передбачають в комплектах постільної білизни деякі допоміжні приналежності - м'які бортики, що підвішуються до ліжечка і запобігають від ненавмисних ударів або протягів. Вартість цих комплектів трохи вище, однак виконані в єдиній кольоровій палітрі вироби виглядають дуже красиво та забезпечують дитинці затишок і безпеку.
  3. Розміри комплекту. Вибираючи дитячу постільну білизну, необхідно обов'язково враховувати її розміри. Так, наволочка й підодіяльник повинні бути більше подушки та ковдри (не менше 5 сантиметрів). До того ж, матеріал при пранні іноді дає усадку. Простирадло доцільніше підбирати зі спеціальними гумками на кутах або по периметру, щоб воно не сповзало і не м'ялося, коли малюк проявляє активність. Відсутність будь-яких складок на простирадлі стануть запорукою комфорту під час сну дитини.

Турботливі батьки просто зобов'язані зробити все для того, щоб їх чадо спало спокійно і здорово. Дитина, оточена люблячими батьками, а в їх відсутність закутана грамотно обраною високоякісною постільною білизною, завжди буде щасливою і веселою. А посмішка малюка стане подякою мамі і татові за їх турботу.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
1 голосів
100% 1 позитивних
1