Як колір постільної білизни впливає на здоров'я

  • 18 січня 2017 08:23:26
  • Отзывы :0
  • Переглядів: 1192
  • 0

У ліжку кожна людина проводить третину свого життя. Саме з цієї причини слід докласти максимум зусиль для того, щоб постільна білизна, та й сама спальна кімната випромінювала комфорт, зручність і сприяла припливу енергії та здоров'я.

Деякі вчені стверджують, що так звана кольоротерапія - це псевдонаука, оскільки вона не базується на наукових фактах. Але, вплив колірної гами на людське здоров'я було виявлено ще тисячі років тому. Відомо, що кольори і відтінки впливають на всіх людей однаково, на фізіологічному рівні, незалежно від зовнішніх обставин, віку, статі, соціального стану та інших факторів. Підтвердженням цього є колірний тест Люшера, названий психологами високоточним.

На сьогоднішній день, завдяки величезному асортименту постільної білизни, іноді буває непросто віддати перевагу якому-небудь одному кольору. Одні люди підбирають його, беручи до уваги тільки особисту думку чи модні тенденції, інші прагнуть вибирати текстиль для дому виключно по феншую. Ми ж пропонуємо вам розібратися з тим, як саме впливає відтінок постільної білизни на ваше здоров'я, настрій та якість сну.

Отже, виділимо деякі основні кольори постільної білизни.

  1. Біла постільна білизна - традиційний варіант. Експерти в один голос твердять, що вона забезпечує повне розслаблення, а також ясні й позитивні сновидіння. Однак, не тільки підковдри і наволочки такого кольору сприятливо впливають на людину.
  2. Синя і блакитна білизна - заспокоює і відновлює нервову систему, а також благотворно впливає на лікування запальних процесів в органах дихання людини.
  3. Червоні відтінки білизни стабілізують серцевий ритм і знижують артеріальний тиск. Цей варіант білизни захистить вас від неспокою, зарядить позитивною енергетикою на весь день.
  4. Жовтий колір – це колір сонця. Постільна білизна такого відтінку подарує вам енергію і бадьорість, затишок і прекрасний настрій. Жовті тони відмінно зміцнюють нерви і допомагають боротися з депресивним станом і нудьгою.
  5. Зелена постільна білизна також сприяє заспокоєнню і розслабленню, але одночасно допомагає побороти головний біль і м'язову крепатуру.

Вибираючи постільну білизну, віддавайте перевагу «чистим» відтінкам, тобто первинним кольорам, які, нібито елементи веселки, відповідають конкретній довжині кольорової хвилі. Не слід одягати своє спальне місце в «брудні» відтінки - нібито пилові, затемнені, перемішані. Використовуйте ненасичені тони, що одержуються в результаті з'єднання будь-якого «чистого» кольору з білим. Насичена білизна неслабо впливає на самопочуття, а оскільки в ліжку ми проводимо чимало часу, то в такому випадку цілком можливо переборщити. У той же час, намагайтеся уникати надто бляклих тонів, оскільки це рішення не зможе «працювати» на вас.

Вдало вибравши білизну для своєї спальні, ви зможете отримати ефективний сеанс колірної терапії. І, навпаки, вибравши небажані кольори, ви станете відчувати себе після сну втомленим і розбитим.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишав відгук.